سنگ و مصالح ساختمانی

نوشته شده توسط Super User.

 

صادرات سنگ ساختمانی

 

کشور ایران از لحاظ میزان منابع و تنوع سنگ های تزئینی و ساختمانی بسیار غنی است و به همین دلیل ایران مورد توجه اکثر کشورهای دنیا و بازرگانان بوده و هست.

این معادن که با انواع سنگ های تراورتن ، مرمریت ، گرانیت ، مرمر و سند استون و ... در طرح ، رنگ و نقش های مختلف در سراسر کشور عزیزمان پراکنده می باشند. و زیبایی آن چشم هر بیننده ای را خیره می کند و کشور ما را در رتبه ی برترین های دنیا قرار داده است.

سنگ کرمانیا با تکیه بر این منابع عظیم خدادادی می تواند پاسخگوی نیاز و سلیقه هر مشتری باشد ، بهره گیری از نیروهای مجرب و کار آزموده و کارشناسان خبره با تکنولوژی فرآوری روز دنیا و در سایه اصول مدیریت کیفیت گامی بلند در جهت تولید محصولات با کیفیت برای عرضه در بازارهای جهانی ، با هدف معرفی سنگ ایرانی و خدمت به اقتصاد ملی قدم برداشته است.

سنگ کرمانیا با دارا بودن بیش از 60 معدن سنگ و20 کارخانه فراوری سنگ ساختمانی به بیش از 23 کشور دنیا صادرات داشته است و در حال حاضر به صورت مستقیم و غیر مستقیم با کشورهای روسیه ، بلغارستان – قزاقستان ، ترکیه ، ارمنستان – عمان و عراق –گرجستان –قطر ومالزی صادرات دارد.
 جهت اطلاعات بیشتر  به سایت دپارتمان سنگ کرمانیا به آدرس زیر مراجعه نمائید

www.kermania.com

در صورت ارتباط مستقیم با کارشناس بازرگانی خارجی می توانید با شماره تلفن +989132429310 یا ایمیلاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تماس حاصل فرمائید.

با تشکر

دپارتمان بازرگانی خارجی سنگ ومصالح ساختمانی