تحلیل بازار خارج

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پر سود ترین کالاهای وارداتی
پرسودترین محصولات وارداتی می تواند انواع بسیار مختلفی داشته باشد که در هر فصل و متناسب با هر شرایطی تغییر می کند. در ادامه به برخی از کالاهای پر سود برای واردات اشاره خواهیم کرد.

پرسودترین کالا برای واردات
1.    گوشی های هوشمند
از آن جایی که هزینه تولید گوشی های هوشمند در چین بسیار کم است، به همین دلیل واردات این محصول از چین می تواند بسیار ارزان و پر سود برای وارد کننده تمام شود.
2.    لوازم تکنولوژی
لوازم وابسته به ابزارهای الکترونیکی از جمله لپتاپ، گوشییا گجت های دیگر در بازارهای مختلف ارزش زیادی دارند. این آیتم ها بطور عمده ساخته می شوند، بنابراین هزینه تولید آنها ارزان است و به قیمت ارزانی می توانید تعداد زیادی از آنها بخرید. کمی نرخ این اجناس را افزایش دهید و سود بالایی از فروش آنها بدست آورید.
3.    بازی های فضای باز
از آن جایی که هر روز بازی های متفاوتی ابداع می شود، شما می توانید با انتخاب یکی از آن ها سود کلانی را به دست بیاورید.
4.    لوازم آرایشی
اگر لوازم آرایشی را به صورت عمده وارد کشور کنید، می توانید در قیمت های بالاتر به فروش برسانید. تقاضای این محصول در کشور ما بالا بوده و می تواند تجارتی پر سود باشد.
5.    لوازم خانگی
تولید و ساخت این لوازم نیز مانند لوازم الکترونیکی آسان است و به طور عمده انجام می شود. همه در منزل خود از لوازم مختلفی استفاده می کنند، پس می تواند پر سود باشد.
کالاهای کم تر شناخته شده اما پر سود
شاید برای شما جالب باشد بدانید که روزانه در ایران 2 تن قهوه مصرف می شود. قهوه در کافی شاپ ها، رستوران ها، هتل ها و هر مکان دیگری که در آن جا می توان نوشیدنی سرو کرد، تقاضا دارد. بیش تر قهوه ای که در ایران مورد استفاده قرار می گیرد، ورداتی است و پس از وارد شدن و فرآوری، به فروش می رسد. از آن جایی که این محصول به صورت فله ای و خام وارد می شود، پس از بسته بندی می توانیم آن را با قیمت بهتری به فروش برسانیم.
مطالب فوق گوشه اندکی از اطلاعات فراگیر بود که اگر شما مایل باشین میتوانیم با توجه به سرمایه وشرایط و امکانات شما تحلیلی دقیق در این زمینه به شما ارایه دهیمبا توجه به درخواست تعداد زيادي از علاقمندان به صادرات برای اطلاع از کالاهای صادراتی سودآور ، مهمترين كالاهاي صادراتي به چند كشور در سال 1396 جهت استفاده علاقمندان ارائه مي گردد :


عراق

افغانستان

امارات

تركيه

چين

سيمان

انواع آهن/پروفيل

كاتود مس

كاتدو مس

متانول

انواع بستني

روغن هاي صنعتي

زعفران

پلي اتيلن

سنگ آهن

سيب، هندوانه

كف پوش

قير نفت

كود اوره

مواد شيميايي

کاشی ، سراميك،‌آجر

رب گوجه

پسته

آمونياك

زعفران

پسته و مغز

قير نفت

فرش

سرب

قير

ليمو و آب لیمو

انواع شيريني و شكلات

روغن صنعتي

پوست خام

پسته

انواع سبزيجات

كاشي و سراميك

مغزپسته

آب سيب و آب انگور

شيرين بيان

انواع لبنيات

انواع صابون

انگور

لوله مسي

پوست

گوجه و رب گوجه

پسته

هندوانه

روغن صنعتي

كف پوش

كولر آبي

سيب درختي

شيرين بيان

انواع خرما

خرما

روغن نباتي

كفش

انواع خرما

مغز پسته

انجير

شير آلات صنعتی

پلاستيك

سنگ گچ

هندوانه

انواع مواد شيميايي

انواع پلاستيك

لباس ورزشي

ميگو

ملامين

انواع ميوهتحلیل امار صادرات 1392-1395

كالاهاي معرفي شده از آمار گمرك استخراج شده و نشان دهنده ميزان درخواستهاي وارد كنندگان كشورهاي فوق براي كالاهاي ايراني مي باشد. هر چند که همه کالاهای ایرانی قابلیت صادرات را دارند و افراد باید با توجه به سلیقه خریداران خارجی آنها را بسته بندی و ارائه نمایند.  
البته مطلب فوق به طور کلی برسی شده که اگر شما مایل باشین تیم تخصصی ما میتواند در این زمینه امار و اطلاعات دقیقی در اختیار شما قرار دهد

 

جستجو